dietetykielce.pl

dietetykielce.pl

jaka dieta bez cwiczen

UltraFit Amino Dieta – przegląd

UltraFit Amino Dieta została opracowana przez dr Joe Davis, lekarz medycyny wewnętrznej. Po latach badań, dr Davis poprzez umieszczenie pacjenta na jego aminowej diety, był w stanie obniżyć poziom cholesterolu, trójglicerydów, ciśnienia tętniczego i cukrzycy typu czapkiznadrukiem.com – czapki trucker 2 ma się leki doustne. Wydał książkę wyjaśniającą krajową, jak uzyskać i utrzymać zdrowy styl życia, wykonując proste, ale uporządkowany odżywianie i ćwiczenia program. Jego książka przyczyni się do osiągnięcia celów i utrzymać je do końca życia.

Program ten umożliwia indywidualny do utraty znacznej ilości masy w bardzo krótkim okresie czasu. Przeciętnie mężczyźni tracą od 15 do 20 funtów i kobiety tracą 8 do 10 funtów w ciągu jednego miesiąca. Inne korzyści są zmniejszył poziom cholesterolu i trójglicerydów, stabilizowany poziom cukru we krwi i zwiększenie poziomu energii.

Dr Davis stwierdził, że większość ludzi zjadł zbyt dużo białka i tłuszczu w diecie, która jest główną przyczyną większości problemów zdrowotnych wszystkim dziś. Dorosły potrzebuje tylko 40 gramów wysokiej jakości białka dziennie, a nadmiar białka są przechowywane w postaci tłuszczu.

Dr Davis opracowali tabletkę białka zawierającego wszystkie 22 aminokwasów 10 znalezionych w białka niezbędne. Dr Davis korzysta z białka jaja, białko najwyższej jakości znanych człowiekowi, ponieważ zawiera największe stężenie niezbędnych aminokwasów, ale ZERO FAT. Podczas Amino diety, jedynym białkiem zużywana jest tabletka strawionym aminokwasowej, ponieważ wszystkie inne białko zawiera tłuszczu. Podejmując tłuszczu ze swojego źródła białka, tłuszcze zostanie usunięty z krwi i poza swoim ciałem. Stracisz tylko mięśni, a nie tłuszczu.

Weźmiesz tabletki 6 Protein 6 razy dziennie w połączeniu z węglowodanów złożonych, takich jak świeże owoce, kasze wysokiej włókna, pieczywo pełnoziarniste, ryż i ziemniaki.

– autor artykułu