dietetykielce.pl

dietetykielce.pl

jakie warzywa najzdrowsze

jakie warzywa najzdrowsze

Oceany wody słodkiej w naszej atmosferze

Mam uważnie śledzi powagę dotyczące Worlds kurczących słodkiej wody w ciągu ostatnich trzech lat. My (świat) jest w duże kłopoty, a sytuacja zbliża się o wiele bardziej krytyczne skrzyżowania w ciągu najbliższych 5 lat.http://www.domy-balik.pl/ Nie ma ignorowanie tego problemu, chociaż wielu pozostanie niedoinformowani przez długi czas, ale brak wiedzy nie czyni problem znika lub zmienia to faktu, że rzeczywistość problemu przychodzi jak fala.

Tylko dlatego, że wiele z nich nie znajdują się w obszarze, gdzie problem ten osiągnął poziom bezpośrednim niebezpieczeństwie lub pilności w tym szczególnym czasie powinny spowodować, aby zignorować lub odrzucić go. To nie znaczy, że obraz nie jest trudna i że nie będzie w końcu stać się jednym z milionów, które będą występować problem osobiście. W tej chwili istnieją miliardy ludzi w tej chwili nie ma dostępu do czystej wody pitnej. W ciągu następnych dwóch dekad, które staną się miliardy więcej. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, ponieważ są zbyt pochłonięci wynikami kulkowych, ich codziennym życiu, a ze względu na głównej linii prostytuujących się prasie, że nie informuje nas, ale stara się spełniać nam nie przynosi jej uwagę. Nie popełnij tego błędu prasy w Stanach Zjednoczonych ma bardzo słaba praca sprawozdawczy ważnych wiadomości i dwóch robi w bezstronny sposób, który informuje. Jesteśmy trzymane w ciemności celowo o wielu rzeczach, ponieważ wszystkie agencje prasowe są własnością demokrata czy republikanin i mają swoje własne programy polityczne, jak również.

Tylko 3% na świecie dostępnej wody to woda słodka. Większość świeżej wody (75%) znajduje się (mrożone) w polarnych czap lodowych. Ale z powodu zmian klimatycznych i globalnego ocieplenia wiele z tego staje się słona woda, ponieważ topi się i szybko staje się częścią oceanów.

– autor artykułu