dietetykielce.pl

dietetykielce.pl

jaka dieta aby obnizyc cholesterol

jaka dieta aby obnizyc cholesterol

Chłodzenie domu z całego domu Wentylator na poddaszu

Całość chłodzi wentylator dom poddasze domu aż do 30A ° F dzień i noc. Jednym z najbardziej atrakcyjnych zalet tego pionierskiego rozwiązania wentylacji to oszczędności, które mogą być wykonane na koszty klimatyzacji. Domy z poddaszem wentylatora nie trzeba polegać na drogich klimatyzacją, co oznacza oszczędności w wysokości do 90 proc / C rachunki A! Można również pocałować ociąganie pachnie żywności, pleśni, dymu tytoniowego, skraplanie poprzez gotowanie i poddasze, które może dać udaru termicznego widzenia!

Jak cały dom Wentylator na poddaszu Works

Zasadniczo , te wentylatory pracują na trzy sposoby do ostygnięcia domu:

1. Wentylatory te wykorzystać masę termiczną do ochłodzenia w każdym domu. Normalna nagromadzenie ciepła w górnej części domu jest rozwiane przez Wentylator na poddaszu, z otwartymi oknami, służące do tworzenia zdrowego przepływu powietrza przez siebie.

2. Gdy chłodne powietrze z zewnątrz jest zasysane przez okna Twojego gospodarzy, przechodzi przez dom trasie do wentylatora, gdzie zostaje wydalony przez otwory wentylacyjne. Bez całego domu wentylatora na poddaszu, ciepło, które w przeciwnym razie gromadzą się na poddaszu może spowodować temperaturach przekraczających 150A ° F! Z pomocą tych fanów, temperatura na poddaszu jest pomniejszona o maksymalnie 50A ° F, co oznacza, że ??nie trzeba się martwić o ciepła promieniującego strychu w przestrzeni życiowej swoim domu.

3. Za pomocą cyrkulacji powietrza, wentylatory zachować ty i twoja rodzina fajne i wygodne; obniżając ich temperaturę skóry aż do 10A i 20A ° F ° F.

Korzystanie cały dom Wentylator na poddaszu z klimatyzacją

Nadal będą mogli korzystać z urządzenia po montażu klimatyzatora wentylator cały dom strych. Jednak te systemy chłodnicze nie mogą być używane jednocześnie.
oc ac nw
– autor artykułu