dietetykielce.pl

dietetykielce.pl

jaka dieta przy refluksie

jaka dieta przy refluksie

Korzyści zdrowotne czekolady Raw Organic

Przetworzony czekolady, która zawiera nabiał, cukier i substancje chemiczne, wyniki w blokowaniu przeciwutleniające i zdrowotne korzyści. Przetworzony czekolada zawiera tłuszcz, wosk, napełniacze i konserwanty. Gdy pestycydy, antybiotyki i hormony wzrostu z przetworzonych składników czekolady są dodawane do jego produkcji, przetwarzane czekolada staje się żywność bez korzyści dla zdrowia.macierze netapp/dell

Ponad 300 zdrowych Właściwości

Ponad 300 minerałów i właściwości zostały określone w surowej czekolady organicznej. Kakaowy zawiera miedzi, manganu, cynku, siarki, i jest bogata w -vitamins B, które zawiera niacyny. Ponieważ nie ma cukru, surowa czekolada organiczna jest to super miejsce dla dzieci.

„Cornell University odkryli, że kakao ma dwukrotnie więcej przeciwutleniaczy, czerwonego wina i do trzech razy te w zielonej herbacie.”

Korzyści zdrowotne wynikające z surowej czekolady organicznych obejmują:

Niższe ciśnienie krwi

Zwiększa energię, koncentrację, kreatywność i poprawia nastrój.

Zawierająca bardzo mało kofeiny, surowa czekolada organiczna jest głównym źródłem magnezu, który pomaga ci serce.

Bogate we flawonoidy, które ma w walce z rakiem wynik antyoksydacyjne

Promuje zdrowy przepływ krwi zmniejszając ryzyko udaru, zakrzepów i zawałów serca

Bogata w przeciwutleniacze zmniejszając szkodliwe wolne rodniki

Zwiększenie trwałości: Naukowcy z Harvard School of Public Health odkryli, że ci, którzy jedzą czekoladę do trzech razy w miesiącu żyją prawie rok dłużej niż ci, którzy overindulge ani jeść fast foodów.

Kakao jest zgłaszane do pomocy funkcji mózgu. Magnez jest niezbędna dla utrzymania funkcji mózgu. Surowy czekolada składa się także z elementów funkcjonowania mózgu, takich jak tryptofan i anandamid

Ostatnio teobrominy w kakao odnotowano jako uspokojenie odruch kaszlu pomagając w ten sposób powstrzymać Airflow to profesjonalne projektowanie i wykonawstwo Instalacji Wentylacji i Klimatyzacji kaszel.

Może obniżyć poziom cholesterolu o 5-10 procent

Zmniejsza objawy menopauzy i PMS

Pomaga kontrolować apetyt i wspomaga odchudzanie

Jedzenie czekolady jest przyjemność, że prawie każdy lubi. Dostępność surowca czekolady organicznych i sprawiedliwego handlu czekolady stale rośnie. Ze względu na duże zainteresowanie, konsumenci mają teraz możliwość, aby cieszyć się korzyści zdrowotne wynikające z tego przysmak.

– autor artykułu