dietetykielce.pl

dietetykielce.pl

jaki powinien byc dietetyk

jaki powinien byc dietetyk

Jak stracić 20 funtów w ciągu czterech dni – Get Reality Check

Dlaczego zwlekał go? Ja będę z tobą szczery, nie ma sposobu na świecie, która pozwoli Ci stracić 20 funtów w ciągu zaledwie czterech dni. To znaczy, jeśli nie masz dużo pieniędzy i przejść operację zmniejszenia tkanki tłuszczowej. Operacja nie jest dobrym sposobem, aby schudnąć, zgadzam się, że pojawi się cieńsza, ale wciąż masz tłuszczu przechowywane w niewłaściwych miejscach i wkrótce nadejdzie czas na następne chirurgii sercowo-naczyniowego dylatacji lub by-pass.healthandfitness.pl – trener personalny

Zadaj sobie pytanie, dlaczego jesteś w takiej sytuacji, dlatego trzeba tracić dużej ilości nadmiernej masy w bardzo krótkim okresie czasu? Odpowiedź jest kunktatorstwo. Jeśli rozpoczęty miesiąc temu byś stracił te 20 funtów teraz. Dlaczego nie? Czy jesteś pod wrażeniem, że trudno jest być na diecie? To trwa zbyt długo, aby schudnąć? Że będziesz głodu podczas diety?

Pozwól mi zmienić perspektywę.

Mówię ci, że nie musisz głodować, aby schudnąć, w rzeczywistości, jeśli nie głodzić można zachorować, stracić kilka funtów i raz zaczniesz jeść normalnie zyskasz te funtów ponownie. Czemu? Bo kiedy głodzić, organizm przechodzi do głodu trybie, spalanie tłuszczu mniejszą za każdy dzień, który przechodzi przez. Potem można jeść normalnie, a twoje ciało jest w trybie głodu, jak myślisz, co się stanie? Dobrze ciało wierzy, że wzrost spożycia kalorii ma charakter tymczasowy i będzie chciał utrzymać całą energię i zapisuje go, w jaki sposób? W tkance tłuszczowej, co oznacza, że ??prawdopodobnie zyska na wadze więcej niż stracił w pierwszej kolejności. To jest to, co twoje ciało zostało przemyślane ewolucji jako sposób, aby pozostać przy życiu.

Uważam, że najważniejszym powodem, dla którego nie udało się utraty wagi jest kunktatorstwo. Miałem wiele problemów z tym się myśli, ok, mogę jeść tę pizzę dzisiaj, ale w poniedziałek jestem na pewno zamiar rozpocząć nowy, zdrowszy styl życia.

– autor artykułu